Diagnostyka

Zdajemy sobie sprawę, że stomatologiczna diagnostyka Lubin jest jednym z najważniejszych elementów podczas leczenia chorób zębów i przyzębia. W Medin wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki RTG, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Choroby periodotologiczne czy leczenie endodontyczne zębów — dokładna i skrupulatna diagnostyka w Lubinie pozwala nam na zdiagnozowanie nawet najtrudniejszych przypadków.

Diagnostyka Lubin — podstawa skutecznego leczenia

W Medin posiadamy własne centrum diagnostyczne, dzięki czemu niezbędne badania mogą być wykonane na miejscu. Nasz sprzęt, w tym aparat KODAK 9000C 3D, daje możliwość wykonania zdjęć panoramicznych zębów Lubin, które są szczególnie przydatne w trakcie leczenia ortodontycznego. Ponadto umożliwiają one odkrywanie ukrytych zmian chorobowych nie tylko zęba, ale i otaczających go tkanek. Rozpoznanie na podstawie tych zdjęć jest precyzyjne i niezawodne, co skraca czas leczenia.

RTG Lubin prywatnie — bez zbędnych formalności

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty RTG Lubin prywatnie.Zapewniamy szybkie i profesjonalne wykonanie badania, bez konieczności długiego oczekiwania na termin. Wysoka jakość świadczonych usług, wykwalifikowany personel oraz najnowszy sprzęt — to wszystko gwarantuje przeprowadzenie RTG w Lubinie na najwyższym poziomie. W razie potrzeby wykonujemy również zdjęcia cefalometryczne (tzw. bocznych głowy). Dodatkowo nagrywamy dla Państwa zdjęcia na płytę CD.

Nowoczesna diagnostyka w Lubinie

Poszukujecie Państwo sprawdzonego stomatologa? Dentysta Lubin — jesteśmy do Państwa dyspozycji! Medin to gabinet stomatologiczny łączący wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. W ramach naszych usług możecie Państwo skorzystać ze stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i implantologii, a także ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Zapraszamy!

Kodak 9000 C 3D