FAQ

Na pierwszą wizytę należy przyjść 10 min wcześniej, aby wypełnić Kartę Pacjenta dostępną w rejestracji Medin Stomatologia. Rejestratorka poinformuje, w którym gabinecie odbędzie się wizyta. Lekarz poprosi Państwa osobiście do gabinetu gdy nadejdzie Państwa kolej.

Czekamy na Państwa w budynku CDT Medicus na ul. Leśnej 8, wchodząc głównym wejściem przy aptece prosimy kierować się schodami lub windą na 2 piętro. Nasze gabinety znajdują się po prawej stronie od schodów.

Na miejscu mogą Państwo zapłacić gotówką, kartą lub Blikiem.

RTG Pantomograficzne oraz RTG Punktowe wykonujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy gabinetu. Wykonane zdjęcie nagrywamy na płytę CD. W celu wykonania badania nie trzeba umawiać wizyty, ale warto zadzwonić przed przyjściem - Rejestratorka określi dogodną godzinę aby uniknąć oczekiwania w kolejce.

Medin Stomatologia jest gabinetem świadczącym usługi prywatnie. Mogą Państwo umówić wizytę w ramach pakietu Medicover.

W celu kontrolowania i ograniczania dawki promieniowania jonizującego, dzięki któremu otrzymujemy zdjęcia rentgenowskie, badanie jest wykonywane wyłącznie ze skierowaniem od lekarza prowadzącego.

Medin Stomatologia oferuje szeroki zakres usług, dzięki czemu większość pacjentów może przeprowadzić kompleksowe leczenie w jednym miejscu, bez potrzeby szukania innych specjalistów i zmieniania gabinetu. Każdy, kto zgłosi się do na nas na wizytę, zostanie objęty specjalistyczną opieką stomatologiczną w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, protetyki, chirurgii i ortodoncji.

Tak! Każdy maluch jest u nas mile widziany, niezależnie od tego ile ma lat. Wystarczy zadzwonić, a Rejestracja pomoże dobrać lekarza odpowiedniego do potrzeb twojego dziecka.

Niestety nie, jednak jeśli znajdują się państwo w nagłej sytuacji warto zadzwonić i zapytać, czy któryś z lekarzy nie ma wolnego terminu, nawet jeśli wcześniej Państwo jeszcze nigdy u nas nie byli. Czasem zdarza się, że Pacjent odwoła wizytę z dnia na dzień, więc jest szansa na szybką pomoc.

Im wcześniej, tym lepiej! Na pierwszą wizytę warto zgłosić się już po pojawieniu się pierwszych ząbków w celu poznania zaleceń higienicznych oraz dietetycznych. Dziecko przyzwyczaja się także do otoczenia gabinetu i widoku lekarza. Starsze dzieci mogą towarzyszyć członkom rodziny w czasie zabiegów stomatologicznych, aby zobaczyć jak wygląda taka wizyta.