Usługi

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Próchnica to choroba zakaźna, z której można się wyleczyć i my Ci w tym pomożemy. Po wykonaniu dokładnego badania i planu leczenia wspólnie doprowadzimy do pełnego zdrowia Twoją jamę ustną. Wypełnienia estetyczne z najwyższej jakości materiałów światłoutwardzalnych pozwolą Ci się cieszyć pięknym uśmiechem na długo.

Endodoncja

Endodoncja

Leczenie kanałowe pozwala w znacznym stopniu wydłużyć „życie” zęba, który kiedyś skazany byłby na usunięcie. Przy pomocy nowoczesnych sprzętów, takich jak systemy do maszynowego opracowywania kanałów oraz wypełniania kanałów korzeniowych ciepłą gutaperką nasi lekarze z największą starannością przeprowadzą leczenie endodontyczne, także z pomocą mikroskopu.

Chirurgia

Chirurgia

W dzisiejszych czasach chirurgia stomatologiczna ma bardzo duży zakres. Nie ograniczamy się tylko do standardowych ekstrakcji. Z powodzeniem możesz się do nas zgłosić w celu usunięcia zatrzymanego zęba mądrości, resekcji wierzchołka korzenia, podcięcia wędzidełka czy wycięcia zmiany na błonie śluzowej z badaniem histopatologicznym.

Protetyka i implantologia

Protetyka i implantologia

Utrata zęba to nie koniec świata! Z powodzeniem odbudujemy braki nie tylko jednego, ale i wielu zębów. Na życzenie pacjenta wykonujemy plan leczenia z wszystkimi dostępnymi metodami odbudowy uzębienia i realizujemy go krok po kroku we współpracy z pracowniami protetycznymi z Lubina jak i Wrocławia.

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Wszyscy mali pacjenci są u nas mile widziani. Wdrażanie zdrowych nawyków higieny jamy ustnej to podstawa, dlatego tak ważne są wizyty adaptacyjne od najmłodszych lat, wraz z pojawieniem się pierwszych zębów. Zawsze uśmiechnięci lekarze zyskują sympatię nawet najbardziej upartych maluchów 😃 Kto nie chciałby się pochwalić kolorowym wypełnieniem wśród kolegów w przedszkolu?

Ortodoncja

Ortodoncja

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wada zgryzu to nie tylko problem estetyczny. Może mieć wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Nieleczona może prowadzić m.in. do patologicznego starcia zębów, choroby i recesji dziąseł albo bólów głowy. Pacjenci cenią dr Wiśniewską za profesjonalne i indywidualne podejście oraz to, że każda wizyta przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. W zależności od potrzeb pacjenta zajmuje się zarówno aparatami ruchomymi, stałymi a także nakładkowymi.

Profilaktyka

Profilaktyka

Wszyscy dobrze wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Regularne zabiegi higienizacyjne takie jak usuwanie kamienia nazębnego czy piaskowanie pozwalają cieszyć się zdrowiem jamy ustnej na długi czas. Fluoryzacja dodatkowo zabezpieczy zęby przed powstawaniem nowych ubytków próchnicowych.

Wybielanie

Wybielanie

Jeśli pragniesz pięknego białego uśmiechu to dobrze trafiłeś. Wybielanie metodą nakładkową to popularny i efektowny zabieg, który pacjent przeprowadza w zaciszu domowym. Oczywiście po wstępnym zbadaniu i dokładnym oczyszczeniu zębów.