Ortodoncja

W Medin łączymy profesjonalizm z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W związku z tym oferowana przez nas ortodoncja Lubin to nowoczesne metody leczenia wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych w przyjaznej atmosferze. Oferujemy najwyższej jakości usługi ortodontyczne, w tym aparaty ortodontyczne stałe, metalowe oraz ruchome. Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu, gdzie każdy uśmiech staje się piękniejszy!

Ortodoncja Lubin w Medin — najwyższy standard usług

Powszechnie znana nazwa dziedzina stomatologii — ortodoncja — zajmuje się diagnostyką, leczeniem i zapobieganiem nieprawidłowego ustawienia zębów. Warto przy tym pamiętać, że zdrowy zgryz to nie tylko piękny uśmiech, ale przede wszystkim zdrowy narząd żucia. Nieprawidłowo leczone wady zgryzu mogą doprowadzić do wielu chorób jamy ustnej, czego skutkiem mogą być zaburzenia ze strony układu pokarmowego oraz nerwowego. Dlatego też w Medin dbamy o zdrowie naszych pacjentów, oferując aparaty ortodontyczne Lubin. Nasze usługi obejmują:

  • konsultację ortodontyczną;
  • wizytę konsultacyjną z wyciskami pod modele i przygotowaniem planu leczenia;
  • wizytę z omówieniem planu leczenia;
  • aparat stały metalowy;
  • aparat stały estetyczny;
  • aparat ruchomy;
  • wizyty kontrolne z aparatem ruchomym;
  • wizyty kontrolne z aparatem stałym metalowym.

Leczenie wad zgryzu — czy warto?

Brak leczenia wad zgryzu prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji zarówno u dzieci, jak i dorosłych. U małych pacjentów to uszkodzenie zębów stałych, rozwój próchnicy, chorób dziąseł, wady wymowy, brak miejsca dla zębów stałych z powodu stłoczenia, szybkie ścieranie się zębów, problemy z gryzieniem i żuciem, zła samoocena z powodu gorszego wyglądu twarzy. U dorosłych problemy te pogłębiają się, co skutkuje kompleksami oraz problemami zdrowotnymi, takimi jak paradontoza. Warto rozpocząć leczenie już w okresie dzieciństwa, zgłaszając się do specjalisty, jakim jest ortodonta dziecięcy Lubin. Ortodonta — dr Wiśniewska — zapewnia wszystkim pacjentom profesjonalne i bezpieczne usługi ortodontyczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu, gdzie dentysta Lubin oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ortodoncji.