Profilaktyka stomatologiczna

W Medin wyznajemy zasadę: lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego oferujemy usuwanie kamienia nazębnego Lubin — jest to jeden z podstawowych elementów profilaktyki stomatologicznej. Obejmuje działania zapobiegające tworzeniu się chorób zębów oraz przyzębia, czyli tkanek okalających ząb. Samo szczotkowanie i nitkowanie zębów nie wystarczą, aby zachować zdrowy i piękny uśmiech na lata. W związku z tym zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w pakiecie obejmującym usunięcie kamienia, piaskowanie i fluoryzację.

Usuwanie kamienia nazębnego — dlaczego warto?

Kamień nazębny może zbierać się nie tylko na zębach, ale także pod dziąsłami oraz w przestrzeniach międzyzębowych. Dlatego regularne usuwanie kamienia z zębów to profilaktyka stomatologiczna, o której nie można zapominać. To pierwszy krok do utrzymania zdrowia jamy ustnej. Oferujemy kompleksowe podejście do Państwa zdrowia i uśmiechu — zaczynając od diagnozy, do podjęcia odpowiednich działań, które pomogą uniknąć problemów w przyszłości. Wiedząc, jak ważnym elementem profilaktyki jest regularne usuwanie kamienia nazębnego, zadbaliśmy o najlepsze techniki i metody, które pozwalają na skuteczne i bezbolesne pozbywanie się płytki bakteryjnej. Kamień nazębny usuwamy za pomocą urządzeń ultradźwiękowych, uporczywe osady dzięki piaskarce, a jako dopełnienie zalecamy lakierowanie zębów w celu ich wzmocnienia. Świadczymy te usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowszych technologii i sprzętu — wszystko dla Państwa zdrowia i komfortu. Dentysta Lubin to gwarancja najwyższej jakości.

Co oferuje profilaktyka w Medin?

Oferujemy szereg usług profilaktycznych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów. Są to między innymi:

  • usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami z polerowaniem szyjek zębów;

  • piaskowanie zębów;

  • fluoryzacja (2 łuki);

  • lakierowanie zębów (2 łuki);

  • wybielanie nakładkowe.

Dlaczego powinniście Państwo skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego, że należy dbać o swoje zdrowie. Ale to nie wszystko! Oferujemy profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz najnowsze technologie i sprzęt. To wszystko sprawia, że Medin to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do kontaktu i umówienia wizyty!